سلام سلام !! امیدوارم حالتون خوب باشه .ما بالاخره بعد از سه ماه دوری ،امروز با ترینر stronghold legends ( بازی افسانه قلعه )برگشتیم !

و اینو بگم که برای آینده خبرای خوبی براتون دارم!

خب بریم داشته باشیم !!

یادم میاد اولین بازی که رو سیستمم نصب کردم قلعه ی 2 بود. (عشق در نگاه اول) که بدون ترینر تونستم تموم مرحله هاشو رد کنم(آفرین به خودم) !!

تا الان که میگذره من همه ی نسخه های قلعه رو بازی کردم و اکثر مرحله هارو با ترینر رد کردم !!(خیلی حال میده)پ

راستی اگه پایه بازی آنلاین قلعه هستین  بهم اطلاع بدین :) بریم باهم یه دست بازی کنیم :)

بریم سراغ ترینر stronghold legends

امیدوارم شما اون دسته نباشین که افسانه قلعه رو با قلعه 3 اشتباه می گیرن:(

ترینر بازی قلعه

ویژپی های ترینر بازی افسانه قلعه

• بی نهایت کردن سکه !!
  • بی نهایت کردن غلات
  • بی نهایت کردن منابع آهن چوب و
  • بی نهایت کردن .
  •  

کلا خودتون استفاده کنید متوجه میشین چه امکاناتی داره !

نحوه ی اجرای ترینر و استفاده

1. از پایین مطلب دانلود می کنین
  2. در صورت نیاز استخراج می کنین و اونو تو مسیر نصب بازی کپی می کنین.
  3. چیت رو اجرا کنید و روی lunch کلیک کنین. (اگه ارور داد.آنتی ویروس خاموش کنین)
  4. وارد بازی بشین و کلیدای F1 تا F8 رو فشار میدین تا براتون فعال بشه

تصویری از ترینر:

دانلود با لینک مستقیم

راستی شاید این مطلب چیت زولا هم برای شما مفید باشه!!

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بازی ,ترینر ,قلعه ,کنین ,نهایت ,بریم ,نهایت کردن ,افسانه قلعه ,ترینر بازی ,بازی افسانه ,stronghold legends ,ترینر stronghold legends
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی یاشار کاوسیان.مدرس کامپیوتر، IT *.:.*.روزهایم برفی است.*.:.* سیستمها و تجهیزات تصفیه فاضلاب صنعتی نت سنتر اعتکاف دانش آموزی شهرستان ابرکوه خزرشاپ زندگیِ دور و بر ما mechanical engineer همسریابی و همسرداری ایرانی